семейная юридическая служба
Василия МАСЮКА

Хто подбає про батьків?

Поява дитини для кожної родини-це неймовірне щастя. Коли новий член сімї зявляється на світ і дарує радість з першого дня- передати словами неможливо. У батьків, окрім прав на дитину, виникає низка обов'язків, котрі обидва з них мають виконувати сумлінно та на рівних засадах.

Глава 13 СКУ передбачає особисті немайнові права і обов'язки батьків та дітей. Починаючи з обов'язку забрати дитину з пологового будинку (ст. 143 СКУ), виховувати її в дусі поваги до прав та свобод інших людей,  любові до своєї  сім'ї  та  родини,  свого народу, своєї Батьківщини (ст.150 СКУ), забезпечення права дитини на належне батьківське виховання ( ст. 152 СКУ) та інших не менш важливих обов'язків законодавець, таким чином, захищає новонароджену дитину з метою виховання нового члена суспільства для забезпечення усіх належних умов задля її нормального розвитку.

Слід зазаначити, що закріплюючи права та обов'язки дітей, та обов'язки батьків щодо виховання дитини, законодавець не досить велику увагу приділяє саме правам батьків. Адже не завжди дитина, зростаючи в добрій родині, стає доброю, ввічливою, з повагою та любов'ю ставиться до тих, хто її виховав. Батьки всю душу можуть вкладати у своє дитя, а воно виростає та відноситься до них нахабно, ненеповажаючи їх думку, особливо у перехідний період.

Як часто ми бачимо на вулицях міста вередливих дітей, і хоча, поки самі діти не зростуть та не зрозуміють самостійно, що така поведінка була безглуздою по відношенню до тих, хто їх любить, на мою думку необхідно більш детально описати не лише обов'язки батьків щодо дитини, але й повно відобразити обов'язки дитини щодо батьків.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Видео

Отзывы клиентов
Отзывы клиентов
Василий Масюк на канале Интер
Вебинар семейного адвоката Василия Масюка "5 секретов гармоничных отношений в браке"
 Василий Масюк о том, почему нужно дружить с соседями
Василь Масюк про позовну заяву
Василий Масюк о брачном договоре
Василий Масюк о ювенальной юстиции
Василий Масюк о некоторых аспектах судебной реформы