сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Що робити, якщо не платять аліменти

Можна купити пласкогубці, битку, чи залізну арматура, як казала нам одна клієнтка. Проте жерти жартами, а в такій ситуації опиняються багато.

Є рішення про аліменти і не платять їх

Дуже часто аліменти присудили, проте платник їх не платить і клієнти нам телефонують і хочуть замовити послугу по зверненню в суд, щоб стягнути їх. Так от, повторне звернення до суду не потрібно для стягнення боргу, бо ви вже один раз це зробили.

Борг уже і так накопичується і ви можете замовити дані про його розмір у державного, чи навіть уже приватного виконавця, який займається виконання за вказаним рішенням суду про стягнення аліментів – судового наказу чи виконавчого листа.

Віднедавна закон передбачив громадські роботи як один із способів змусити боржника, щоб хоч якось віднайти гроші. Проте ця норма називатися може «мертвою», бо механізм її реалізації не втілений державою до кінця і тому свої надії на це не покладайте. Хоча і можна спробувати, одначе мороки там багато буде.

Якщо нема майна

Якщо у платника нема ні майна, ні офіційних доходів, то ви нічого не отримаєте. Гріти серце може те, що борг накопичуються і строк давності по ньому не спливає і врешті-решт існує ймовірність, що колись майно в боржника з’явиться і ви накладете арешт на нього та отримаєте свої гроші. Таке трапляється, коли спадщину отримує боржник.

 

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи