сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Архів наших справ

 

В цьому розділі, Ви можете подивитися приклади деяких справ, які клієнти нам замовляли виграти, і їх опис з посиланнями на судові рішення в загальнодоступному реєстрі.

 

Сподіваємося, що це дасть Вам можливість зрозуміти, що навряд чи є ще юристи, які мають такий величезний досвід в сімейних справах. Все ж таки, якщо Ви знайдете таких, то повідомте нам їх координати і отримаєте в подарунок пляшку шампанського.

 

Двох чоловіків суд визнав однією сім'єю. Історія про те, як нам це вдалося

В один з травневих деньків нас рекомендували, як найкреативніших сімейних юристів. Відповідно, клієнт зателефонував і приїхав на консультацію зі стосом паперів.

Як визначали час спілкування батька з сином

До нас звернувся батько, який хотів отримати хоч який-небудь час на спілкування зі своїм сином.

Шлюбний контракт. Розділ майна та стягнення коштів

Коли ви замовляєте у юриста складання шлюбного контракту, то його досвід і кваліфікацію в цьому питанні перевіряйте не кількістю складених договорів, а якістю.

Справа про розірвання шлюбу киянином з одеським акцентом з Канади

Використовуючи свої навички інтернет-серфінгу Клієнт знайшов нас через всесвітню мережу і поставив завдання розірвати шлюб без його особистої участі в судовому засіданні, оскільки вже багато років живе в Канаді. Він розумів, що особиста участь в судовому шлюборозлучному процесі буде дуже накладною, виходячи з величини транспортних витрат.

Розірвання шлюбу без явки в суд

Часто до нас звертаються з питання розірвати шлюб дистанційно. Іншими словами, подружжя хоче розірвати шлюб, але не хочуть особисто приходити в суд. Ви вже знаєте, наскільки це зручно?

Присудили дитину батькові і стягнули аліменти з матері

Найчастіше у спорах про дітей суд «присуджує» дитину матері, тому для визначення місця проживання дитини з батьком виникають певні труднощі.

Оскаржили батьківство без експертизи

До нас звернувся клієнт з питанням спростування його батьківства. Він нам повідомив, що платить аліменти на дитину, але дізнався, що не є батьком дитини.

Позбавлення батьківських прав або як ми намучилися з органом опіки та піклування

Молода мама з початку народження дочки вже більше 2 років самостійно дбала про свою дитину. Батько при цьому жодного разу не навідувався до них і не надавав ніякої допомоги. Навіть маючи рішення про стягнення аліментів з батька сім'я від останнього нічого не отримувала. Коли все ж таки ця мама з донькою отримали шанс створити нову повноцінну сім'ю з коханою людиною, виникло дуже багато питань по так званому «біологічному батькові» дитини.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи