сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Книги

Цікаво, чи відчуєте ви зацікавленість, дізнавшись, що юристи нашої служби займаються не просто наданням юридичних послуг, а ще і проводять наукові дослідження і займаються написанням книг.

Все про шлюби за розрахунком


Матеріал для книги збирався, аналізуючи життєві стратегії чоловіків і жінок: як тих хто в шлюбі, так і тих, хто поки ще не готовий морально з'єднати себе узами сімейного життя. Заняття адвокатською практикою дало можливість узагальнювати поведінку людей до шлюбу, в шлюбі і після нього. Як з'ясувалося, завжди є певні типові проблеми, з якими час від часу доводиться стикатися в тій чи іншій мірі. 

завантажте ознайомлюючий фрагмент БЕЗКОШТОВНО

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ

також  книгу можна встановити на телефон (встановити).

 Цена с доставкой: 95 грн. button

 


 

Как зарегистрировать и расторгнуть брак в Украине

 

brak v ukr

Дана книга не претендує на наукове дослідження укладення та розірвання шлюбу. Перш за все ми намагалися узагальнити положення українського законодавства, привести цікаві дані, які б допомогли всім тим, хто намагається знайти відповіді на хвилюючі питання щодо укладення та розірвання шлюбу.

Книга цікава тим, що в ній висвітлюються як стандартні процедури укладення та розірвання шлюбу, так і «нестандартні»: шлюби з ув'язненими, неповнолітніми, психічно хворими, з безвісно відсутніми, іноземцями, а також фіктивні шлюби...

 

 Ціна з доставкой: 50 грн. button


 

Позовна заява. Алгоритм складання та подання

 

pozovna

Ти хочеш навчитися складати позовні заяви? Ти чув про позовну заяву лише в теорії, але хотілося б отримати інформацію від практиків? Ти знаєш, що таке позов і хочеш пізнати всі його маловідомі аспекти? Ти хочеш продавати свої позовні заяви? Тоді ця книга для тебе.

 

Масюк Василь. Позовна заява: алгоритм складання та подання /Василь Масюк . - Х.: Право, 2012 - 78 с.

 Цена с доставкой: 40 грн. button


 

Секреты практической юриспруденции 

vyou2

Данная книга задумана для тех юристов, которые любят юриспруденцию и хотят эксплуатировать ее на полную мощь. Книга содержит описание конкретных приемов и способов, как тех, которые были проверены практикой не одного поколения юристов, так и совсем новых, продиктованных развитием науки и техники.

 

 

 Цена с доставкой: 95 грн. button

Цена с доставкой по России и странам СНГ: 700 руб.

 


 

 Как усыновить ребенка в Украине

usinovit

Тема усыновления на сегодня является одной из наиболее актуальных, поскольку влечет за собой не только возможность нахождения семьи лицам, нуждающимся в этом, но и может вызывать ряд проблем как юридических, так и морально-этических.

Данную книгу на нашем сайте можно качать бесплатно.

Цена с доставкой: БЕСПЛАТНО button


 

Все о помощи на ребенка

buklet sem 3d

 

В буклете изложены наиболее важные моменты, связанные с получением государственной помощи в случае рождения ребенка. Порядок оформления и получения помощи по беременности и родам, при рождении ребенка, по уходу за ребенком до 3-х лет отдельными категориями лиц (одинокими матерями, несовершеннолетними лицами, опекунами, попечителями, усыновителями, иными лицами).

Цена с доставкой: БЕСПЛАТНО button

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи