сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Витребування документів

Кожній людині рано чи пізно доводиться стикатися з необхідністю отримання різних документів або їх копій. Документи іноді псуються, губляться або іншим чином таємничо зникають, а процедура їх отримання, передбачена сьогоднішнім законодавством, часто настільки забюрократизована, що людина в цьому не може швидко розібратися і отримати їх в необхідні терміни.

Нерідко виникає ситуації, коли потрібен документ в найкоротший час, а установа, яка його видає, знаходиться в іншому кінці країни. Безумовно є можливість отримати документи скориставшись послугами пошти, але ні для кого не секрет наскільки своєчасно працює поштовий зв'язок, та й орган, який повинен буде надіслати відповідь не поспішатиме, адже законодавець, в такому випадку, істотно збільшує терміни для видачі, які як показує практика, іноді вважаються місяцями.

Крім того, бувають ситуації, коли взагалі невідомо як отримати потрібний папірець, що може бути пов'язано з різними причинами, наприклад, відсутністю інформації про місце видачі оригіналу, зміною назви або ліквідацією органу, який здійснив видачу первинного документа і т.п .. При таких умовах виникають проблеми не тільки своєчасного отримання якоїсь довідки, а й взагалі можливості її отримання.

У таких ситуаціях наша компанія надає кваліфіковану допомогу по витребуванню необхідних документів по всій Україні, в числі яких:

  1. Дублікати документів з РАГСу;
  2. Витяги з РАГСу ;
  3. Архівні документи;
  4. Довідки про відсутність / наявність судимості.

Для отримання необхідних документів Вам не потрібно буде нікуди їхати, вистоювати задушливі довгі черги, спілкуватися з чиновниками, тому що сімейні юристи зроблять все без вашої присутності і нададуть готовий документ.

Зателефонуйте нам прямо зараз і ми надамо подальший професійний юридичний супровід вашого питання, а також, постараємося забезпечити успішний результат його завершення.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи