сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Адвокат у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справахУсім потрібен хороший адвокат у кримінальних справах. З розумним адвокатом приємно мати справу. Рано чи пізно вам знадобиться допомога адвоката, що практикує в кримінальному праві.

Можливо вже зараз у вас є потреба спокійно спати і позбутися від дзвінків з поліції-міліції, тоді телефонуйте нам.

За юридичним захистом в кримінальних справах до нас звертаються тоді, коли потрапляють в неприємні справи або коли адвокат потрібен комусь із родичів.


Коли нам дзвонять

Зазвичай нашим адвокатам доводиться захищати в справах за якими стаються вбивства, крадіжки, грабежі, розбої, нанесення тілесних ушкоджень, зґвалтування, проституція, хуліганство, шахрайство, ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, створення або утримання місць розпусти і звідництво, сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, порушення правил безпеки дорожнього руху та ін.

До речі, ви пам'ятаєте з чого починається театр? З вішалки. Робота з адвокатом починається з телефонної розмови. Зверніть увагу на спілкування по телефону.

Зробіть акцент на тому, тремтить у нього голос, коли він відповідає на ваші питання. Наші адвокати досить професійно підготовлені і досить добре розбираються в кримінальному законі.

У адвоката повністю відсутнє бажання недобросовісно поводитися, зате можна дізнатися про позитивні відгуках про його роботі. Ви завжди можете прийти до нас і особисто подивитися результати кримінальних справ в яких брав участь адвокат. Архів справ адвоката говорить сам за себе: тут все розмірено, чітко, спокійно, вірно.


Професіоналізм і безпеку

Коли ви особисто будете спілкуватися з нашим адвокатом, зверніть увагу як легко він оперує законодавчими нормами.
Навіть в пізній час ви можете відчувати себе в безпеці, знаючи, що в будь-який час доби зателефонувавши своєму юристу вам дадуть відповідь. У роботі з такими юристами відчувається комфорт і безпека.

Погляньте на те, як охайно у адвоката виглядають документи і наскільки чітко він висловлює свої думки на папері. Якісний, виразний письмовий виклад і юридичне обґрунтування це явна ознака професіоналізму і досвіду адвоката.

Зверніть увагу наскільки довірливо адвокат спілкується з іншими людьми. Почуйте, як впевнено і виразно звучить його мова, коли він обговорює юридичні питання.

Якщо ви хочете мати можливість зателефонувати такому адвокату, то запишіть наш номер телефону вже зараз.

Василь МАСЮК, засновник юридичної служби Сімейство, адвокат, кан. юрид. наук.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів

Василь Масюк на каналі Інтер

Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі


Василь Масюк про те, куди витрачати гроші в шлюбі по розрахунку


Василь Масюк про позовну заяву

Василь Масюк про шлюбний договір

Василь Масюк про ювенальну юстицію

Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи