сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Адвокат у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справах

Усім потрібен хороший адвокат у кримінальних справах. З надійним адвокатом приємно мати справу. Рано чи пізно вам знадобиться допомога адвоката, що практикує в кримінальному праві, тому дочитайте цю сторінку.

Можливо, вже деякий час до цього і в цю хвилину в "прокуреному" кабінеті райвідділу серед стосів паперів і речових доказів сидить слідчий і складає документи щодо вас, вашого бізнесу або сім'ї.

В результаті у вас виникає недосип, червоні очі, слабшає здоров'я, розвиваються хронічні недуги. Проблеми на роботі. Друзі відвертаються. Родичі швидше старіють, все в напрузі. Хворіють діти.

Один з варіантів припинення всього цього - зв'язатися з нами.

Адвокат нашої служби зробить життя більш передбачуванішим, спокійнішим, безпечнішим і впевненішим. Він візьме на себе всі тягарі спілкування з поліцією, прокуратурою і судом.

Може бути, що саме в цю мить, у вас є потреба спокійно спати і позбутися від дзвінків з поліції, тоді телефонуйте ви нам.

Коли нам дзвонять

Найчастіше, за юридичним захистом в кримінальних справах до нас звертаються у ситуаціях, коли самі потрапляють в неприємні справи або, коли адвокат потрібен комусь із родичів.

Зазвичай нашим адвокатам доводиться захищати в справах за якими інкримуніються податкові злочини, службові, вбивства, крадіжки, грабежі, розбої, нанесення тілесних ушкоджень, зґвалтування, проституція, хуліганство, шахрайство, ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографії, створення або утримання місць розпусти і звідництво, сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, порушення правил безпеки дорожнього руху (ДТП) і ін.

До речі, ви пам'ятаєте з чого починається театр? З вішалки. Робота з адвокатом починається з телефонної розмови. Зверніть увагу на спілкування по телефону. Зробіть акцент на тому чи тремтить у нього голос, коли він відповідає на ваші питання.

Наші адвокати досить професійно підготовлені і досить добре розбираються в кримінальному законі. Можете дізнатися про позитивні відгуки на їх роботу. Ви завжди можете прийти до нас і особисто подивитися результати кримінальних справ в яких брали участь адвокати. Архів справ говорить сам за себе: тут все розмірено, чітко, спокійно, вірно.

Може, краще забезпечити особисту безпеку і результатів своєї праці ще до повістки, дзвінка, стуку в двері поліції?

 

Професіоналізм і безпека

Якщо ви цінуєте своє життя в сімейному колі, то команда адвокатів, яким можеш довіряти багато чого значить.

Ви стежите за тим, щоб нічого не сталося з вашою родиною, бізнесом. А якщо щось трапиться з вами? Запишіть мій номер собі в телефон.

Надійна робота або навіть бізнес - мрія кожного. Комфорт і присвячення себе тільки своїй справі, а не розборкам з контролюючими органами пропонують одні з кращих адвокатів країни, яких я відбирав, перевіряв і навчав особисто.

Коли Ви особисто будете спілкуватися з нашим адвокатом, зверніть увагу як легко він оперує законодавчими нормами. Навіть в нічний час ви можете відчувати себе в безпеці, знаючи, що в будь-який час доби зателефонувавши своєму юристу вам дадуть відповідь. У роботі з такими юристами відчувається комфорт і спокій.

Погляньте на те, як охайно у адвоката виглядають документи і наскільки чітко він висловлює свої думки на папері. Якісний виразний письмовий виклад і юридичне обгрунтування це явна ознака професіоналізму і досвіду адвоката.

Зверніть увагу наскільки довірливо адвокат спілкується з іншими людьми. Послухайте, як впевнено і виразно звучить його мова, коли він обговорює юридичні питання, спілкується з поліцейським, прокурором, суддею та ін.,

Протягом усього виходу з проблемної ситуації наша команда адвокатів буде вашою надійною опорою і захистом в поліції, прокуратурі, суді і в будь-якому іншому місці. Для вашого захисту може бути задіяний цілий арсенал, як стандартних інструментів (написання паперів, оскарження дій, присутність на слідчих діях, консультування), так і нестандартних (повідомлення в пресі, телебаченні, звернення в міжнародні інстанції).

Якщо ви хочете мати можливість зателефонувати такому адвокату, то запишіть наш номер телефону вже зараз. А ще краще, поки не пізно, зв'язуйтеся з нами будь-яким зручним способом, розкажіть про своє питанні і почнемо шукати вихід.

Василь МАСЮК, засновник юридичної служби Сімейство, адвокат, кан. юрид. наук.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи