сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Усиновлення дитини

Усиновлення дитиниЯкщо у вас немає дітей або ви хочете зробити добру справу давши притулок дитині, тобто процедура, яка називається усиновленням. Крім того, можна усиновити навіть повнолітніх осіб. Бувають сім'ї, коли вітчим (мачуха), готові усиновити або удочерити фактично чужих дітей. Усиновлена ​​дитина юридично прирівнюється до біологічного, приймає прізвище сім'ї та по батькові чоловіка. Всім від цього тільки вигідно.

Процедура усиновлення не з легких і потребує від сторін чималих зусиль. Більш того, держава висуває дуже жорсткі вимоги до кандидата на усиновителя, до їх матеріального забезпечення, житла та рівнем доходу. Ще більше вимог висувається в разі усиновлення дітей іноземними громадянами. При цьому держава через свої спеціалізовані органи періодично здійснює контроль над сім'єю, яка усиновила дитину і умовами, в яких вона виховується. Такий скептичний підхід пояснюється політикою недопущення до виховання дитини випадкових людей, які керуються швидкоплинними поривами.

Пройти самостійно всю процедуру усиновлення дитини від початку до кінця - нелегка ноша. Допомогти значно її спростити можуть кваліфіковані сімейні юристи, які мають позитивний досвід у проведенні цієї процедури. Пам’ятайте, що успіх закінчення справи залежить від рівня професіоналізму того, до кого ви звертаєтеся.

Скачайте безкоштовно нашу книгу Як усиновити дитину в Україні.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи