сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Спадщина

Спадщина

 

Вступати в спадок, в будь-якому випадку, доведеться і це не дуже приємна процедура. Вартість роботи по прийняттю спадщини адекватна і прийнятна. Причини ясна річ очевидні, але багато хто знає, що прийняття спадщини це не трата, а вкладення.

 

Особливості прийняття спадщини пов'язані часто з питаннями про:

  •     перші обов'язкові дії щодо прийняття спадщини,
  •     спадкування боргів померлого,
  •     прийняття спадщини за заповітом,
  •     спадкування депозитів,
  •     обов'язкова частка в спадщині,
  •     прийняття спадщини за дорученням;
  •     судові суперечки із залученням інших спадкоємців, родичів та інших осіб.

 

Короткий алгоритм роботи. Ви даєте довіреність юристу і оплачуєте його послуги. Всю роботу юрист зробить без вашого особистої присутності і ви заощадите гроші і час, пов'язані з необхідністю кудись їхати. За результатом ви отримаєте на руки повністю всі документи на ваше нове майно (нові правовстановлюючі документи на квартиру, будинок, автомобіль, грошові кошти в банках та інше).

У цій процедурі має значення лише якість послуги і професіоналізм юриста.

Ваші вигоди

У зв'язку з тим, що постійно супроводжуємо прийняття спадщини і встановили хороші відносини зі значною частиною нотаріусів, оцінювачів, виготовлювачів техпаспортів, ріелторів, землевпорядників по всій країні, то у нас є можливість завжди попередньо прораховувати вартість прийняття спадщини і робити це якісніше, швидше і за більш прийнятну ціну.

Ви отримуєте повний супровід прийняття спадщини виходячи з економії та мінімізації ваших витрат на нотаріальні послуги, оцінку майна, виготовлення дублікатів документів та інші витрати. Більше того, звернувшись до нас, ви заощадите більше ніж гроші (час, енергію, ресурси, емоції, здоров'я, ризики).

Супроводимо прийняття спадщини мінімально зазнаючи податкове навантаження.

Величезний досвід і наявність наукового ступеня дає можливість братися за найскладніші й заплутані спадкові випадки.

Після того, як Ви замовите послугу з прийняття спадщини у нас, Ви усвідомлюєте, що ціна - забувається, а спадок - залишається!

Також, Ви можете приймати спадщину самостійно і у вас це вийде. Також ви можете шукати дешевших юристів і знайдете їх. Але якщо ви хочете швидко і за недорого прийняти спадщину, то як показує досвід, Вам доведеться розлучитися з багатьма нервовими клітинами і запастися великою кількістю часу. Якщо хочете, збережіть наш телефон. Після того як нічого не знайдете, зателефонуйте. Вільний час дешевим не буває.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи