сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА
Чому Вам потрібен сімейний юрист?

Ви знаходитесь на цьому сайті і приступаєте до вигідної співпраці з розумними сімейними юристами, які гарантовано збагатять ваше життя новими можливостями.

У сімейному житті всім доводиться мати справу з юридичними питаннями щодня, і навіть по декілька разів. Саме життя як-би натякає: «Хочеш комфортно жити? У тебе має бути розумний юрист!».

Зазвичай до нас звертаються з наступних питань:

1. Щоб підготуватися до розірвання шлюбу і убезпечити себе, дітей, рідних, майно від наслідків його розірвання.

2. Для розірвання шлюбу швидше, в т.ч. без явки в суд, дистанційно.

3. Отримати справедливу частину свого спільно нажитого майна.

4. Стягнути якнайбільше аліментів, за минулі періоди, або ж, навпаки мінімізувати їх сплату.

5. Вберегти себе в разі порушення кримінальної справи щодо чоловіка (дружини) або його банкрутства в бізнесі.

6. Успішно розділити бізнес, майно в кредиті, заставі (іпотеці), придбане за довіреністю, виписати з житла колишнього члена сім'ї.

7. Вберегти себе від шлюбу за розрахунком, в т.ч. правильно і вигідно укласти шлюбний договір.

8. Обмежити батька в згубному спілкуванні з дитиною, позбавити батьківських прав.

9. Отримати дозвіл на виїзд дитини за кордон.

10. Оперативно, минаючи додаткові витрати, прийняти спадщину.

11. Отримати громадянство, ПМЖ собі, чоловікові, дитині.

Можливо, зараз Вам це здається дещо складним. Але я впевнений, що мине якийсь час і Ви з посмішкою будуте згадувати, як успішно вирішили, на перший погляд, нерозв'язане питання. Дорога в тисячу миль починається з першого кроку. Телефонуйте нам і замовляйте юридичні послуги, що змінили життя вже багатьох людей.

Що Ви отримуєте, працюючи з нами?

Спеціалізація. Вашу справу буде вести юрист, роками супроводжуючий сімейні справи, який прогнозує ситуацію і наперед знає, що насамперед для Вас більш вигідно.

Цілодобова підтримка. Знайдете можливість зв'язуватися з юристом 24 години на добу. Ми не хворіємо, не йдемо в декрет або відпустку.

Економія грошей. Заощадите на непотрібних довіреностях, зборах, внесках, бланках, додаткових послугах сумнівної якості. Вартість послуг адекватна і робимо все з першого разу. Можемо стягнути витрачені кошти на юридичний супровід з протилежної сторони.

Економія часу. Сімейний адвокат, з яким будете працювати особисто, вживе заходів щодо розшуку та виявлення майна дружини (чоловіка) і особисто обійде велику кількість кабінетів, інстанцій, візьме на себе можливу грубість службових осіб. Ми встановили хороші робочі стосунки з багатьма органами опіки та піклування, нотаріусами, оцінювачами та можемо зробити так, щоб ваше питання уникнуло зайвої паперової тяганини і зволікань.

Відповідаємо за свої слова і даємо гарантію. Не вірте чуткам, не всі справи ми виграємо, але якщо таке трапиться, то повернемо гроші і оплатимо вам сеанс масажу в спа-салоні для відновлення комфортного стану.

Робите життя кращим. Чим швидше нам зателефонуєте, тим швидше зможете насолоджуватися свободою або почнете нові відносини. Отримайте в подарунок нашу унікальну книгу - "Як зареєструвати і розірвати шлюб в Україні"

Багато записують наш номер + 38096-123-06-71 собі в телефон і дзвонять адвокату іншим юридичним питанням.

Кому не потрібно?

Халявникам, спраглим безкоштовних порад. Щоб правильно відповісти на поставлене запитання ми його вивчаємо, аналізуємо, узагальнюємо аналогічні справи... Але, все таки, ми дамо вам координати куди можна звернутися дешевше або безкоштовно.

Людям, які чекають чудес - працювати над вашим завданням нам доведеться разом, хоча вашу участь постараємося мінімізувати, але все ж.

100% гарантія!

1. Будучи впевненими в якості своєї роботи даємо Вам гарантію. Ви отримаєте гроші назад, якщо не влаштує консультація, стратегія або робота юриста в судовому засіданні. Якщо не виграємо справу, то оплатимо вам сеанс масажу в спа-салоні для відновлення комфортного стану.

2. Ви отримуєте довічну гарантію на судову справу, яку доручили супроводжувати в суді. Якщо рішення через кілька років намагатиметься хто-небудь оскаржити (прокуратура, міськрада, треті особи та інші форс-мажорні ситуації), то будемо захищати ваші інтереси і візьмемо участь у справі абсолютно безкоштовно.

Приємні бонуси

1) Безкоштовно складемо і подаємо заяву про відкриття виконавчого провадження.
2) Замовляючи судову справу Ви безкоштовно отримуєте книгу Все про шлюби за розрахунком.
3) Замовивши послугу із супроводу судової справи, Ви будете включені в розряд клієнтів і можете розраховувати на нашу допомогу Вам в крайніх ситуаціях. Оскільки Вас знаємо, то в разі потреби, зробимо все можливе, щоб прибути до місця вашого перебування в екстрених непередбачуваних випадках (обшук, слідчі дії, дтп і тп.) без передоплати. Раз вже ми домовилися одного разу, то і повторно теж домовимося.

КНИГА "ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ТА РОЗІРВАТИ ШЛЮБ В УКРАЇНІ"

СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНО


Якщо Ви хочете, але ще думаєте, терміново телефонуйте нам.

 

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи