сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Адвокат в Івано-Франківську

Знайомтеся: Швадчак Віра, - івано-франківський адвокат, який любить незалежність, папери і роботу з людьми. І це зрозуміло, бо народилася вона 12 червня в День незалежності Філіппін. Не зупиняючись на досягнутому, продовжила розвивати свої юридичні здібності.

Аж три навчальні заклади (Богородчанська загальноосвітня школа, Прикарпатський юридичний інститут Львівського державного університету внутрішніх справ та Юридичний інститут НУ ім. В.Стефаника) заклали основу характеру майбутнього адвоката.

Відразу ж після захисту на «відмінно» магістерської роботи, з дуже важливою для Всесвіту тематики - «Альтернативні методи вирішення цивільних справ у світовій юридичній практиці і українській правовій системі», очолила цілий юридичний відділ Дрогобицького машинобудівного заводу. Оснащена бажанням працювати і перемагати повела завод до світлого майбутнього.

Згодом, склавши іспит та відстажувавшись у одного з найдосвідченіших адвокатів Івано-Франківської області, отримує статус адвоката, а також експерта з питань сімейного права в кампанії проти сексизму «Повага».

Вир з успіхів на професійній ниві не зміг утримати Віру Леонідівну від розвитку в інших сферах життя. Отримавши сертифікат «Універсальний тренер» вечорами і на вихідних вона викладала йогу і пілатес. Також майстерно водить авто і є фахівцем з екстремальної їзди на автомобілі, а тому, в деяких випадках, швидше за поліцію може прибути на допомогу.

Як власник «Карти Поляка» підтримує розвиток польської культури в м.Івано-Франківську в рядах польсько-української організації «Молоди Станіславув».

Віра Леонідівна майстер не тільки справи, а й слова - крім української, російської і матюків, вільно спілкується польською та англійською мовами (навіть сертифікована українсько-канадським центром МБЕРІФ на знання англійської мови рівня advanced).

 

І це тільки невелика дещиця того, що можна в скупих рядках розповісти про активного адвоката з нашої команди юр служби "Сімейство", прекрасної жінки і успішної людину Віру Леонідівну Швадчак.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи