сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Адвокат по статті 124 КУпАП "Порушення правил дорожнього руху"

На вас склали протокол по статті 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) і вам потрібно зберегти ваші "права", щоб у вас їх не відібрали? Хоча, можливо, ви не порушували правила дорожнього руху, а це зробила протилжна сторона, проте протокол незаконно склали на вас, щоб зробити вас винуватою осбою з якої в подальшому намагатимуться стягувати грощі за ремонт авто, його відновлення і т.п.

Український юрист у Великобританії

Якщо ви перебралися до Великобританії ці буремні часи, то вам скоріше за все потрібен свій лікар і юрист. І звичайно, що ви б хотіли спілкуватися з тим, хто вас розуміє, відчуває бачить вашу історію проблеми під правильним кутом зору.

Як відновитися після розлучення

Розлучення — це юридичний, а й емоційний процес, і щоб розпочати процес розставання, потрібна мужність. Один або обидва партнери можуть відчувати хвилі невпевненості у собі. Обидва потребують набору навичок, щоб упоратися з неминучими конфліктами та розчаруваннями, що виникають.

Чому пари розлучаються

Однією з найзначніших подій 20-го століття стала зміна ролі жінок у приватному та громадському житті, що дало жінкам більше можливостей для задоволення та щастя. Зі зміною ролей усередині та поза домом відбувся необхідний — і часто спірний — зрушення у розподілі обов'язків усередині будинку, що стало одним із багатьох факторів, що підживлюють широко розрекламоване зростання кількості розлучень та лібералізацію законів про розлучення.

Як ми вибираємо собі пару

Вибір партнера - одне з найважливіших рішень, яке коли-небудь приймає більшість людей, але це вибір, який не дає жодних гарантій довготривалого щастя. Наука про відносини дає певне уявлення про те, як успішні партнери зазвичай знаходять один одного, але чи буде шлюб міцним, зрештою, залежить від конкретних характеристик людей, які вирішили об'єднатися.

Як подолати розлучення

Навіть якщо ви не вірили, що стосунки будуть тривати все життя, їхнє закінчення може заподіяти біль, особливо якщо ви відчуваєте, що вас відкинув хтось, кого ви любили і кому довіряли. Розуміння того, чому розставання болюче, і чого ви можете навчитися, є важливим кроком до того, щоб прийти в норму.

Чого відносини припиняються?

Деякі люди можуть уникнути багаторічного шлюбу і відразу відчути полегшення. Для інших розрив відносин, які тривали лише кілька тижнів, може спричинити сильну емоційну травму, яка затягнеться на роки.

Що таке ревнощі?

Ревнощі - це складна емоція, яка включає почуття, що варіюються від підозри до люті, страху і приниження. Вона вражає людей різного віку, статей та сексуальних орієнтацій і найчастіше виникає, коли людина сприймає загрозу цінним відносинам з боку третьої сторони. Загроза може бути реальною чи уявною.

Як пари, що живуть на відстані, зберігають вірність один одному?

Дослідження пар, що живуть на відстані у тривалих відносинах, не виявили практично жодної різниці між ними та іншими парами: вони повідомляли про однаковий рівень близькості, спілкування, прихильності та сексуального задоволення.

Український юрист, адвокат в Туреччині

Якщо ви перебралися до Туреччини у ці буремні часи, то вам скоріше за все потрібен свій лікар і адвокат. І звичайно, що ви б хотіли спілкуватися з тим, хто вас розуміє, відчуває бачить вашу історію проблеми під правильним кутом зору.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи