сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Адвокат в Харкові

Говтвяниця Марія, - харківський адвокат у якої вірно розставлені життєві акценти.

Вже з молодих років, укладаючи договори купівлі-продажу морозива, перевезення тролейбусом, побутового підряду на ремонт телефону і маючи вроджений юридичний талант, знала багато про істотні умови угод (підсвідомо відрізняла нікчемні від оспорюваних, консенсуальні від реальних), що і визначило її майбутню діяльність в статусі адвоката.

Судова юридична практика знайшла Марію Василівну теж швидко і на все життя. А почалося все з проходження практики на п'ятому курсі юридичної академії у одного відомого адвоката.

У той час, як її однокурсники повільно прогулюючись по парку будували ілюзорні плани, вона щосили моталася по судам виграючи справи клієнтам розмірковуючи про підсудність, правовідносини і позовні заяви. Звідси - неймовірний багаж відповідей на всілякі юридичні питання.

Її побачили, оцінили, взяли на роботу і закрутилося-поїхало. Спочатку вона рік попрацювала на посаді юрисконсульта юридичної компанії, потім рік помічником адвоката в адвокатському об'єднанні, а потім отримала найвищий статус в юридичній професії - адвокат. Таке стрімке кар'єрне зростання похідне від постійної хорошої теоретичної підготовки і відмінних практичних навичок.

Навіть ще не будучи адвокатом, вона вже їздила на засідання, а також вигравала справи у Вищому господарському та Верховному судах України, наводячи на опонентів неймовірний страх. Невпинно навчаючись і тримаючи руку на пульсі законодавчих змін під її чуйним керівництвом була створена унікальна судова практика з використанням фактів активної легітимації, розроблені алгоритми зміни територіальної підсудності в сімейних справах і багато іншого.

У Марії Василівні поєднуються одразу кілька аспектів - професіоналізм, невгамовність, щирість, авторитет у колег-адвокатів, загальна повага у клієнтів і жорсткість у прийнятті рішень. Але головне - те, що ми чуємо від наших клієнтів про неї: «Хороший юрист!», «Грамотний фахівець», «Адвокат, яких мало!».

 Ось такий він наш адвокат-герой Говтвяниця Марія Василівна, яка наповнює своє життя і життя клієнтів особливим юридичним змістом, дитячим сміхом, врятованим майном і виграними справами.

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи