сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

На ПМЖ до Франції

Для того, щоб отримати можливість постійного місця проживання у Франції існуюче законодавство передбачає ряд варіантів.

Проживання в зв'язку з веденням бізнесу (бізнес-імміграція). Щоб скористатися цією процедурою, потрібно стати засновником підприємства. Директором в такій компанії повинен бути обов'язково француз, або зробити філію своєї компанії будучи його керівником. Дня початку вам дадуть короткостроковий вид на проживання, але через певний час ви зможете претендувати на отримання постійного виду на проживання Франції (10 років), якщо ваш бізнес буде прибутковим і ви не порушите законів Франції та ЄС.

Трудова міграція. Для проживання у Франції можна також влаштуватися на роботу і укласти відповідний трудовий договір.

Через укладення шлюбу з французом (більш правильно - громадянином Франції).

Отримання статусу біженця. Для отримання статусу біженця у Франції потрібно подати клопотання про надання статусу біженця.

Відповідь на питання з приводу того, чи є заявник біженцем дає OFPRA. Співробітники цієї організації проводять відповідні співбесіди і вивчення документів. На кожного заявника заводиться досьє.

Якщо процедура завершилася успішно, то той, хто клопоче  набуває статусу з правом жити і працювати у Франції. Цей статус підтверджується видачею йому посвідчення особи (carte de resident) на 10 років. Згодом, така людина може отримати громадянство Франції.

Для того, щоб вас «за руку» провели за всіма цими сходами отримання посвідки на проживання у Франції, ви можете дзвонити і писати нам, а ми в свою чергу спільно з нашим партнером - російськомовним адвокатом в Парижі зробимо все для успішного завершення справи.

Василь МАСЮК, сімейний адвокат, канд.юрид.наук

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи