сімейна юридична служба
Василя МАСЮКА

Адвокат в Києві

Знайомтесь, адвокат Ярослав Коваленко, - людина відповідальність і компетентність. Завдяки таким юристам у людей є можливість бути зі своїми дітьми і радіти життю.

Майстер свого юридичного ремесла, точний як швейцарський годинник, і далекоглядний, як гросмейстер.

Трудова діяльність застала Ярослава Коваленко в ранньому студентському віці. Незважаючи на відмінні успіхи в навчанні, йому довелося демонструвати і успіхи в праці. Ще до отримання диплому з відзнакою він розпочав свій трудовий юридичний шлях з посади юрисконсульта Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Турбота» Дзержинського району Харкова в далекому 2007 році.

Отримавши диплом по розподілу почав працювати слідчим. Перебуваючи на вістрі боротьби зі злочинністю Ярослав вивчаючи звички злочинного світу цілих вісім місяців усвідомив, що може приносити користь і радувати своїм талантом батьківщину на посаді юрисконсульта. Спочатку він замінив погони та запорошений кабінет на краватку і портфель юрисконсульта Юридичної інноваційної компанії, потім Арматурно-ізоляторного заводу, Незалежної юридичної компанії «Сакрамент».

Попередній досвід роботи слідчим в міліції одразу надав йому переваг над іншими юристами і його реальний досвід роботи з кримінальним світом допомагав формулювати практичні відповіді на питання клієнтів, а також, дозволяв пропонувати поєднання знання закону і дійсного стану речей.

Сьогодні, колеги говорять про нього як про адвоката з неабиякими здібностями, помноженим на порядність і працездатність. 

Уже котрий рік, Ярослав Олександрович член нашої творчої команди під назвою юридична служба Сімейство.

ПРИКЛАДИ ВИГРАНИХ СПРАВ: 

Справа про розірвання шлюбу киянином з одеським акцентом з Канади

Присудили дитину батькові і стягнули аліменти з матері

Позбавлення батьківських прав

­Свяжитесь с нами

Если у Вас есть вопросы, то задайте их нам, используя эту форму.

Відео

Відгуки кліентів
Відгуки кліентів
Василь Масюк на каналі Інтер
Вебінар сімейного адвоката Василя Масюка "5 секретів гармонічних відносин у шлюбі"
Василь Масюк про те, чому потрібно дружити з сусідами
Василь Масюк про позовну заяву
Василь Масюк про шлюбний договір
Василь Масюк про ювенальну юстицію
Василь Масюк про деякі аспекти судової реформи